(05) 398 30 00 tajnistvo@osdeskle.si

Šolska svetovalna delavka

Alenka Pegan Colja                                     alenka.pegan-colja@osdeskle.si

Dodatno strokovno pomoč za učence s posebnimi potrebami izvajata:

Maja Kenda – specialna pedagoginja                maja.kenda@guest.arnes.si

Alenka Hvalica – socialna pedagoginja             alenka.hvalica@guest.arnes.si

Starši se lahko najavite na pogovor kadarkoli med šolskim letom, svetovalna delavka je dostopna tudi v času popoldanskih pogovornih ur, in sicer vsak drugi četrtek v mesecu.

Štipendije

S podeljevanjem štipendij spodbujamo izobraževanje in pridobivanje višje ravni izobrazbe, izboljšujemo zaposljivost mladih, pri terciarnem izobraževanju pa prispevamo tudi k skrajšanju obdobja do zaključka študija. S tem pripomoremo k družbenemu in gospodarskemu razvoju države in hitrejšemu osamosvajanju ter večji osebni odgovornosti mladih. Obenem s štipendijami zmanjšujemo neskladje med izobrazbo mladih in povpraševanjem po kadrih na trgu dela.

Več lahko preberete tukaj.

Salonit Anhovo razpisuje štipendije 2022/23