(05) 398 30 00 tajnistvo@osdeskle.si

LETOVANJE IN POČITNIŠKE DEJAVNOSTI

PLETNI TABOR ZA DEKLETA “MAŠ TO!”

Zavod PikicaStonoga od 24. 7. do 29. 7. 2022 v Mladinskem hotelu Punkl, Ravne na Koroškem, organizira poletni tabor za dekleta. Več informacij najdete v priloženem letaku.

Skozi šolsko leto 2022/2023 bo Stonoga preko Zooma ponujala tudi brezplačne delavnice:
– brezplačne urice konverzacijske angleščine,
– brezplačne razlage angleških časov,
– brezplačne nasvete staršem, kako pomagati otroku pri učenju angleščine doma in
– brezplačno delavnico 5 jezikov ljubezni, saj se mi zdi sporočilo knjige na temo 5 jezikov ljubezni Garyja Chapmana pomembno.

Aktivnosti in ponudbo lahko spremljate na FB strani Pikicastonoga

POLETNI TABORI BREZ IZGOVORA

Med letošnjim poletjem v Mladinski zvezi Brez izgovora Slovenija pripravljamo taborjenje za učence od 6. do 9. razreda. Na taborjenje se lahko prijavi kdorkoli, otroci in mladi iz socialno šibkejših družin pa se lahko taborjenja udeležijo brezplačno, saj vse njihove stroške poravna Ministrstvo za zdravje.
.

Vse potrebne informacije o taborjenju najdete tukaj.